קורסים

ניהול עסק

500KBIZ - בנייה וניהול עסק שמכניס 500 אלף ש"ח בשנה

בקורס תלמדי שיטה לבניית עסק שמכניס לך 500 אלף ₪ ויותר בשנה. הקורס מתאים לנשים שמגדירות את עצמן כמצליחניות, חולמות בגדול, מאמינות בעצמן ובעסק שלהן, רוצות לקבל שיטה וכלים ויעשו הכל כדי להצליח. הקורס מתאים ומעולה גם עבור נשים שטרם פתחו את העסק שלהן וצריכות כלים לעשות זאת נכון!

פתוח אונליין 24/7 לכל החיים.

קח אותי לקורס ◁

הקמה וניהול עסק הלכה למעשה

בשעה טובה החלטתם לפתוח עסק ולהגשים את חלומכם או שאולי אתם כבר בעלי עסק קיים, על מנת להצליח יש לדעת לנהל עסק ולשם כך נבנה הקורס המלא "הקמה וניהול עסק הלכה למעשה" ובו תמצאו את כל הדרוש לכם לניהול נכון של עסק כמו הגדולים. הקורס מיועד לבעלות ובעלי עסקים קטנים ובינוניים קיימים שרוצים לדעת איך לנהל נכון ולצאת ממשברים ולאנשי עסקים שמתכננים או שפותחים עסק חדש ומעוניינים לעשות זאת בצורה נכונה.

קח אותי לקורס ◁

האקדמיה לעסקים

האקדמיה לעסקים ( כוללת 3 קורסים ) : קורס "הקמה וניהול עסק הלכה למעשה" קורס "מערכות דיוור ודפי נחיתה" קורס "דף פייסבוק – בנייה ושיווק" הקורס מיועד לא.נשי עסקים קטנים ובינוניים קיימים שרוצים לדעת איך לנהל נכון ולצאת ממשברים ולאנשי עסקים שמתכננים או שפותחים עסק חדש ומעוניינים לעשות זאת בצורה נכונה, ולבעלי עסקים הרוצים להגיע ללקוחותיהם הפוטנציאלים על ידי דיוור ודפי נחיתה ולדעת להקים את מערך השיווק ללא עזרה חיצונית.

קח אותי לקורס ◁

קורסים נוספים

תאום פגישת ייעוץ

יש לכם שאלות או בקשות ?
אשמח לענות לכם